kuchynsky drez

Ako vybrať správny kuchynský drez?

Dnes znamená kuchynský drez viac ako len miesto na umývanie riadu. Viac ako 60% prác v kuchyni sa odohráva práve pri kuchynskom dreze. Preto je mimoriadne dôležité mať dobré vybavenie, aby sme mohli vykonávať rôzne činnosti súčasne.

Čistenie a príprava jedál musia dnes prebiehať čo najefektívnejšie, aby nám ostal “drahocenný čas” pre chvíle strávené s rodinou. Preto vyvinula firma BLANCO viacfunkčné umývacie centrum. Každý komponent je premyslený a perfektne dopĺňa ďalšie komponenty v systéme. Pozrite sa sami:

Čo by sme mali zvážiť pri výbere kuchynského drezu?

  1. Eleganté a praktické od veľkosti S až po XXL. BLANCO poskytuje optimálny výber drezov pre každú kuchyňu
    – je úplne jedno či malý alebo veľký, umiestnený do rohu alebo pod pracovnou doskou. S drezmi BLANCO je možné všetko.
  2. Ku kompletnému umývaciemu centru si zvoľte aj kvalitnú a praktickú vodovodnú batériu. BLANCO ponúka široký výber vodovodných batérií, vrátane batérií, ktoré môžete nainštalovať tesne pred okno.
  3. Praktické príslušenstvo je perfektný predpoklad pre efektívnu prácu. Drez BLANCO Vám značne uľahčí prácu, napríklad pri častom spracovávaní zeleniny.
  4. Veľkosť vaničky drezu závisí od veľkosti kuchynského riadu, ktorý umývate. Drezy BLANCO s väčšou uhlopriečkou alebo zvýšeným okrajom okolo veľkej odkvapávacej plochy Vám umožnia umývať riad väčších rozmerov, ako napr. plech na pečenie.
  5. Postarajte sa tiež o efektívne odstraňovanie odpadu. So systémom triedenia odpadu SELECT-BOX od firmy BLANCO môžete odpad priamo cez otvor v kuchynskom dreze dostať do nádoby košového systému v spodnej skrinke.
  6. Triedenie odpadu predstavuje rôzne požiadavky. BLANCO ponúka niekoľko veľkostí nádob a výhodných systémov, aby sa tak vyhovelo všetkým požiadavkám. Viac rád ako vybrať kuchynský drez nájdete na tejto url adrese.

drezyInštalácia drezu

Drez sa inštaluje zhora do výrezu v pracovnej doske. To je pôvodná metóda montáže a preto je tiež najosvedčenejšia. Ak si zvolíme zabudovanie drezu do roviny s pracovnou doskou, je to špeciálny spôsob, ktorý umožňuje úplne rovný a neprerušovaný povrch medzi drezom a okolitou pracovnou plochou. Existuje ešte niekoľko možností ako vyhovieť našim predstavám zabudovania drezu pre každú situáciu.

Či sa jedná o štandard, veľký alebo extra veľký drez pod pracovnú dosku, BLANCO má vôbec najväčšiu ponuku takýchto výrobkov. Drezy pod pracovnú dosku sa ideálne hodia k individuálnemu prispôsobeniu veľkosti vaničky podľa Vášho štýlu. Ponúka perfektné riešenie v kombinácií s pracovnou doskou z kameňa, granitu, mramoru alebo dreva.

Do jednej roviny

Drezy osadené do jednej roviny s pracovnou doskou poskytujú výhodu hladkému prechodu medzi drezom a pracovnou doskou. Pracovnú dosku tak môžete čistiť perfektne jednou utierkou. Elegantné riešenie aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Dokonalá kombinácia drezu a vodovodnej batérie poskytuje optimálnu funkčnosť. Veľké množstvo druhov a materiálov BLANCO Vám uľahčí Váš výber.

Všetko čo nás obklopuje, tak dotvára akúsi harmóniu, súlad s našim vnútrom. Vhodným objektom môže byť náš drez, bez ktorého kuchyňa nie je kuchyňou. Ako takýto drez dokáže vynútiť úsmev na tvári, je jeho tajomstvom, ale pokúsme sa ho spoločne objaviť.

kuchyna

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *