my dvajaVitajte na našom webe. Volám sa Katarína a spolu s mojim priateľom Martinom budeme spravovať túto stránku a prinášať Vám nové, pútavé články. Možno sa pýtate, čo nás podnietilo založiť túto stránku. Odpoveď je jednoduchá, obaja máme obrovskú záľubu v písaní už od skorého veku a radi by sme teraz ukázali celému svetu naše názory a myšlienky.

Na blogu budeme písať na témy z rôznych oblastí, no keďže momentálne staviame dom, často budeme pridávať články z oblasti domácnosti a bývania. Sami sme sa ocitli v situácii, keď sme potrebovali rýchlo nájsť nejakú informáciu ohľadom zariaďovania domácnosti, no nikde sme to nenašli. Myslíme si , že na internete je málo kvalitných článkov na túto tému a radi by sme to zmenili.

Pochádzame z Bratislavy a minulý rok sme sa i vzali. Okrem písania máme veľmi radi prechádzky v prírode, kino, knihy a šach. Momentálne je na ceste tretí člen do našej rodiny, čo mi umožní pridávať články pravidelnejšie i v budúcnosti.

Pracujeme obaja v Bratislave. Ja pracujem ako tlmočníčka francúzskeho jazyka a Martin ako manažér v jednej potravninárskej firme.

Budeme veľmi radi, ak sa nám i vy vyjadríte a poviete, aké témy by ste si radi na našom blogu prečítali. Sme toho názoru, že každá webová stránka (teda jej majitelia) by mali so svojími čitateľmi komunikovať.

V budúcnosti sa rovnako chystáme založiť eshop s nábytkom. Táto stránka je trošku taká predpríva na to, aby sme sa vedeli lepšie orientovať v tomto online svete haha. Našťastie nepatríme k jedincom, ktorí si nevedia ani zapnúť počítač, no na druhú stranu, nepatríme ani k tým najvzdelanejším v tejto oblasti. Z toho dôvodu by sme rovnako radi napísali niekoľko článkov i na túto tému. Budú smerované predovšetkým staršej generácii, ktorá má s novodobými výdobytkami technológie problémy.

Rovnako sa chystáme na stránke vytvárať mnoho súťaží, tak určite buďte v pozore. Môžete takisto lajknuť našu stránku na facebooku a odoberať všetky novinky. Budeme radi.